Gymnázium Chotěboř
v

Změny v rozvrhu Thursday 24. 9.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2.SE Exk Exk Exk Exk Exk Exk
6.SX Exk Exk Exk Exk Exk Exk
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Dostálková Lucie Ku Ku
Jobová Marie Sz ..
Němcová Marcela Sz CP Kd
Pátek Miloslav Bl Bl
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Bártová Lenka
3 supl. (Jo) D 5.KI 12
Dostálková Lucie
3 výměna >> Čj 7.SP na 29.9. 2. hod
Chalupa Petr
3 supl. (Ně) M 3.A (N1) T4
Jirsová Eva
4 odpadá Bi 2.SE
Kubát Roman
1 supl. (Do) M 4.KR (A1) N44
1 odpadá I 6.SX (A1)
2 supl. (Do) M 4.KR (A2) N44
2 odpadá I 6.SX (A1)
5 odpadá I 6.SX (A2)
6 odpadá I 6.SX (A2)
Kubátová Jiřina
8 přesun >> Ch 6.SX (A2) na 23.9. 8. hod
9 přesun >> Ch 6.SX (A2) na 23.9. 9. hod
Kudrnková Veronika
1 odpadá Čj 2.SE (A1)
2 odpadá Čj 2.SE (A2)
4 supl. (Ně) Čj 1.PR (A1) 12
Chalupová Marcela
3 výměna << Zsv 7.SP 9 z 29.9. 2. hod
Němcová Marcela
1 odpadá Aj 6.SX (A2)
5 odpadá Aj 2.SE (A1)
6 odpadá Aj 6.SX (A1)
Pátek Miloslav
1 odpadá M 2.SE (A2)
2 odpadá M 2.SE (A1)
3 odpadá Fy 2.SE
4 odpadá Fy 6.SX
Pavlíčková Ivona
4 výměna >> D 3.A na 17.9. 1. hod
Pokorný Pavel
5 odpadá Nj 6.SX (A1)
Scholz Tomáš
1 supl. (Jo) Ch 7.SP 2
2 supl. (Ně) Nj 3.TE (Aj2) N39
2 odpadá Nj 6.SX (A2)
Smejkal Vladislav
4 výměna << Fy 3.A 5 z 17.9. 1. hod
Šimon Oldřich
6 odpadá Aj 2.SE (A2)
Štěrba Alois
5 odpadá Hv 2.SE (A2)
6 odpadá Hv 2.SE (A1)
Blažková Veronika
5 spojeno (Pá) Čj 2.A (N2) T2
5 změna Čj 2.A (N1) T2
6 spojeno (Pá) Čj 2.A (N1) T2
6 změna Čj 2.A (N2) T2
Žáková Irena
3 odpadá Bi 6.SX
Změny v rozvrzích tříd
1.PR
4 Čj A1 12 supluje Kd (Ně)
2.A
5 Čj N2 T2 spojí Bl (Pá)
5 Čj N1 T2 změna Bl
6 Čj N1 T2 spojí Bl (Pá)
6 Čj N2 T2 změna Bl
2.SE
1. - 6. les.Exkurze
3.A
3 M N1 T4 supluje CP (Ně)
4 Fy 5 výměna << Sm z 17.9. 1. hod
4 D výměna >> na 17.9. 1. hod
3.TE
2 Nj Aj2 N39 supluje Sz (Ně)
6 Z odpadá (Jo)
4.KR
1 M A1 N44 supluje Ku (Do)
2 M A2 N44 supluje Ku (Do)
5.KI
3 D 12 supluje (Jo)
6.SX
8 Ch A2 přesun >> na 23.9. 8. hod
9 Ch A2 přesun >> na 23.9. 9. hod
1. - 6. les.Exkurze
7.SP
1 Ch 2 supluje Sz (Jo)
3 Zsv 9 výměna << CM z 29.9. 2. hod
3 Čj výměna >> na 29.9. 2. hod
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou